Dietetika: moderní poznatky, čínská dietetika, běžná i léčebná kuchyně

1467306_478264332295203_1570113878_a

 

 

PROSÍME VŠECHNY STUDENTY, KTEŘÍ SE ZÚČASTNÍ SEMINÁŘE DIETETIKY, ABY SI PŘINESLI, V PŘÍPADĚ, ŽE JE MAJÍ, SKRIPTA "ČÍNSKÁ DIETETIKA v moderním světě" MUDr. Ludmila Bendová.

 

Skripta bude možné na semináři také zakoupit.

 

 

• Termín: 16.–19. ledna 2014, 4 dny             


• Forma studia: Společná přednáška pro všechny studenty


• Lektoři:

 

MUDr. Ludmila Bendová -je původně internistka, posledních dvacet let se specializuje na léčbu pomocí TČM, je zakládající členka a předsedkyně ČSBS od roku 1990, hlavní překladatelka knihy DIAGNOSTIKA PODLE JAZYKA V TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ, absolventka tří měsíčních stáží na čínských univerzitách v Pekingu a Tianjinu, autorka věděckých článků. Přednáší čínskou medicínu na Farmaceutické fakultě v Hradci Králové.

Susan L. Ondrášek, L.Ac - je licencovanou akupunkturistkou od roku 2008, kombinuje tradiční čínskou medicínu s klasickou teorií pěti prvků, ezoterní akupunkturou, zen shiatsu, tuina, reiki, fytoterapii a dietolologií, praktikuje shiatsu masáže od roku 2002.

Monika Kampošová Beňová - je absolventkou 1. Školy tradiční čínské medicíny v oboru fytoterapie a akupunktury. Praxi v oblasti čínské medicíny se věnuje od roku 2002 a to především dietetice. Od roku 2007 přednáší dietetiku v České republice i na Slovensku.

 

Téma: Dietetika v praxi. Nejčastější dietetické konzultace pro dospělé i děti - trávicí obtíže, nadýmání, reflux, pálení žáhy, stoupání jangu jater, stísnění jater atd., prázdnota ledvin v jin a jangu, stravování dětí a další témata, se kterými se často setkáváme v praxi. 

• Počet bodů: 20 teoretických


• Místo konání: FTVS, José Martího 31, Praha 6

 

Semináře se mohou zúčastnit všichni členové společnosti