APLIKOVANÁ TEORIE DRAH DLE DR. WANG JUYI

SEMINÁŘ JE JIŽ ZCELA ZAPLNĚN

 

Termín: 16. – 18. října 2015

 

Lektorka: Nyssa Tang je certifikovaná akupunkturistka a fytoterapeutka. Svůj magisterský titul v tradiční čínské medicíně získala na Pacific College of Oriental Medicine v roce 2004.
Po ukončení studií se přestěhovala do Pekingu, kde rok a půl studovala u dr. Wang Juyi, lékaře s padesátiletou klinickou praxí a autora knihy Applied Channel Theory in Chinese Medicine. Dr. Wang požívá celosvětové vážnosti pro své úsilí oživit dávnou techniku palpace drah, pomocí které lze diagnostikovat povahu a umístění chorobné poruchy.
Od roku 2006 Nyssa provozuje soukromou praxi v New Yorku. Jedinečnou metodu palpace drah využívá k léčbě širokého spektra onemocnění. Navíc je lektorkou této metody na Pacific College of Oriental Medicine i jinde, včetně zahraničí. Před studiem čínské medicíny získala Nyssa v roce 1995 bakalářský titul v oboru sochařství na Oberlin College, Ohio.
Pro více informací o metodě dr. Wanga viz channelpalpation.org.

 

Téma: technika palpace drah, díky které lze diagnostikovat povahu a umístění chorobné poruchy

 

Místo konání: Sál Vodního Draka, Dělnická 54, Praha 7

 

Počet bodů: 15 teoretických

 

Určení semináře: pro studenty, kteří absolvovali alespoň dva roky studia tradiční čínské medicíny a mají tak znalosti o akupunkturních drahách

 

APLIKOVANÁ TEORIE DRAH PODLE DR. WANGA JUYI JE SMĚR, KTERÝM BY SE CHTĚLA NAŠE ŠKOLA V BUDOUCNU UBÍRAT. PROTO VŘELE TENTO SEMINÁŘ DOPORUČUJEME VŠEM STUDENTŮ I ABSOLVENTŮM.