Pět poupat dětské akupunktura - Aram Tzayig, Efrat Abramson

image003

 

Termín:  20. - 22. března 2015 JIŽ PROBĚHL

              29. - 31. května 2015 JIŽ PROBĚHL

           

Lektoři:  

 

Aram Tzayig, Dip. Ac - TČM vyučuje a praktikuje 15 let, odborník na léčbu založenou na pěti prvcích a teorii kmene a větví. Jeho specializací je TČM pro děti. Je autorem knihy FILOZOFICKÉ A KLINICKÉ NÁSTROJE V ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ. Je ředitelem školy starověké čínské medicíny na univerzitě v Jeruzalémě. Učí pediatrii a vede kurz KRAJINA ČÍNSKÉ MEDICÍNY v Izraeli, Finsku a ČR.

 

Efrat Abramson, Dip. Ac. - vystudovala čínskou medicínu a shiatsu se specializací na akupunkturu dětí. Absolvovala kurz pro učitele jógy a kurzy kmenů a větví s Peterem Van Kervelem. V letech 2003-2006 studovala akademický management program starověké čínské medicíny na Hebrejské univerzitě. Vyučovala čínskou medicínu (kmene a větve) a shiatsu. Od roku 1995 provozuje soukromou praxi.

 

Téma cyklu: léčba dětí akupunkturou. Praktici všech směrů TČM se naučí, jak k dětem a rodinám přistupovat se sebedůvěrou v klinické praxi a jak léčit široký výběr příznaků a stavů v dětství. Studenti se seznámí s řadou kazuistik a pro období mezi semináři dostanou domácí úkoly.

Cyklus sestával ze čtyř základních seminářů, na ně navazují další dva semináře, na základě jejichž absolvování bude studentům potvrzeno diplomem se specializací na pediatrii.

 

Program:

 

Výuka bude probíhat v pátek a v sobotu od 9.00hod do 17.30hod. V neděli bude Klinický den, kdy si studenti s sebou mohou přivést dětského pacienta. Vyšetření pacienta je zahrnuto v ceně za seminář - veřejná konzultace.

 

  20. – 22. března 2015 (Aram Tzayig)
- Emoční problémy (nespavost, noční můry, neklid, hněv a násilí, frustrace a zatrpklost, zášť, trucování, nekontrolovatelné vztekání, strach, úzkost a panika, mimovolní pohyby těla, denní snění)

- Klinické dny – studenti mají možnost přivést na Klinické dny svého pacienta. Vyšetření pacienta je zahrnuto v ceně semináře

 

 

 

29. – 31. května 2015 (Efrat Abramson)
- Enuresis – pomočování, infekce močových cest
- Dospívání, AddAdhd – poruchy chování, poruchy učení
- Všeobecné strategie týkající se západních léků (Ritalin, Prozac, atd.)

 

 

Doporučená četba k tématu celého cyklu

 

- Scott Julian& Teresa Barlow, Acupuncture in the treatment of children – Akupunktura v léčbě dětí
- Van Kervel Peter, Treatment strategies – Strategie léčby
 

 

Určení semináře: Pro studenty, kteří absolvovali jeden ze základních, či cyklus seminářů v roce 2014, popř. seminář Chrise Bunkella a tudíž ovládají kmeny a větve.

Místo konání: Sál Vodního Draka, Dělnická 54, Praha 7

 

 

Cena za seminář Efrat Abramson při platbě do:

 29. května 2015     5.690 Kč

 

Variabilní symbol:  29052015

 


přihláška na seminář zde

  

Cena pro nečleny společnosti je vždy o 400 Kč vyšší.

 

V případě, že byste se chtěli stát členy společnosti a využívat tak výhod členství zaregistrujte se zde

 

 

č. účtu: 43-1976030257/0100

 

specifický symbol: členské číslo