Děti a jejich léčba dle TČM

SEMINÁŘ JE JIŽ PLNĚ OBSAZENÝ

 

Úvodní jednodenní seminář na téma léčba dětí v tradiční čínské medicíně. Pro další roky počítáme s pokračováním tohoto cyklu, který se bude zabývat jednotlivými věkovými úseky dětského věku, jejich chorobami, prevencí a léčbou.

 

Termín: 22. října 2016

 

Lektorka: MUDr. Zuzana Vančuříková – praktička TČM a lektorka společnosti; na semináři má na starosti teorii, fytoterapii, akupunkturu a dietetiku.

 

 Vystudovala Fakultu dětského lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Tradiční čínskou medicínu studovala při Československé SinoBiologické společnosti, akupunkturu při Institutu postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví. Od roku 1996 se věnuje v praxi tradiční čínské medicíně, akupunktuře a homeopatii. Podílí se na výuce základů tradiční čínské medicíny při ČSBS, přednáší na I. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
Zuzana Vančuříková se věnuje tradiční čínské medicíně a je jednou z našich největších specialistek na houby a jejich léčivé účinky. Sama je užívá i preventivně.


Téma:


- děti a TČM
- zvláštnosti dětského věku dle TČM,
- nejčastější poruchy v dětském věku dle TČM
- diagnostika, možnosti terapie dle TČM u dětí
- základní znalosti dle západní medicíny

Na základě mnoha přání našich studentů jsme se rozhodli uskutečnit jednodenní seminář na téma léčby dětí dle tradiční čínské medicíny. Tomuto tématu se bude věnovat naše dlouholetá praktička.

 

Počet účastníků: 24

 

Místo konání: Učebna Ohnivého Fénixe, Dělnická 54, Praha 7

 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Po přihlášení jste na seminář přihlášeni pouze předběžně. Místo na semináři budete mít zajištěné až po uhrazení příslušné částky.

Proto, hlavně v případě kapacitně omezených seminářů, nevyčkávejte s platbou na poslední chvíli, ale využijte včasného uhrazení semináře, a tak možnosti nižších plateb. Předejdete tak zklamání, když budete ze semináře vyřazeni z důvodu naplnění kapacity semináře.